Naklejki dekoracyjne

Jak odmienić wygląd starych mebli czy zniszczonejściany? Okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze – a w tym przypadku są to naklejki dekoracyjne.
Naklejką nazywa się kawałek papieru lub folii z jednej strony pokryty warstwą kleju, umożliwiającą naklejanie na coś, natomiast z drugiej dowolnym nadrukiem lub mający miejsce do pisania. Naklejki służą przede wszystkim do ozdabiania, nadają się na powierzchnie gładkie. Dobrze prezentują się na meblach, ścianach, szybach. Dużą popularności cieszą się naklejki ścienne do pokoi, sypialni, łazienek czy jadalni. Naklejki dekoracyjne sprawdzają się również w pokojach dziecięcych, są funkcjonalne i idealnie wpasowują się w klimat dziecięcego świata. Inną opcją są naklejki jednokolorowe, które w stylowy sposób podkreślają wygląd wnętrza. Dekoracja za pomocą naklejek może odmienić nieciekawy wygląd przedmiotów i nadać im oryginalnego charakteru. Możliwość zastosowania naklejek dekoracyjnych jest nieskończona, wszystko zależy od wyobraźni użytkownika.

Fototapety

Jak nadać ścianom niezwykłości i indywidualnego charakteru? Idealnym rozwiązaniem jest fototapeta.
Czym jest fototapeta? Jest to nic innego jak tapeta na ścianę z reprodukcją w formie wielkoformatowej fotografii. Plusem fototapet jest pełna dowolność w kwestii wielkości i doboru fotografii. Fototapety Turek robione są na wymiar, pod oczekiwania i wymagania klienta, a potencjalni użytkownicy mogą zażyczyć sobie fototapetę z własnego zdjęcia. Fototapety to idealny sposób na wzbogacenie pustej, wiejącej nudą przestrzeni i wprowadzenie w nią odrobinę własnej inwencji twórczej. Przeznaczone są m.in. na ściany do salonów, kuchni i pokojów dziecięcych. Fototapeta jest rozwiązaniem na tanie i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Tanie fototapety mogą odmienić wygląd i nadać nowego życia każdemu wnętrzu.

Naklejki na lodówkę

Kto powiedział, że lodówka musi być biała i nudna. Prostym a zarazem efektownym rozwiązaniem tego problemu są naklejki na lodówki.
Naklejki na lodówki działają na tej samej zasadzie co naklejki dekoracyjne - jedna strona pokryta jest warstwą kleju, natomiast drugą stanowi dowolny nadruk. Różnorodność wzorów i motywów sprawia, że lodówka staje się ozdobą każdej kuchni i w swoisty sposób ożywia wnętrze, a klienci mogą dobierać wzory według własnych upodobań czy też dopasować je do wystroju kuchni. Oprócz funkcji dekoracyjnej naklejki na lodówki sprawdzają się również do zatuszowania wszelkich zadrapań i uszkodzeń na powierzchni lodówki oraz ochrony przed kolejnymi szkodami. Dzięki naklejkom w łatwy i tani sposób można nadać nowego wyglądu zarówno lodówce jak i całej kuchni.

Maty magnetyczne i magnesy na lodówkę

Lodówka każdego dnia w innej odsłonie – to możliwe dzięki pomysłowi jakim jest mata magnetyczna.
Maty magnetyczne na lodówkę działają na zasadzie magnesu. Przed wszystkim są proste i szybkie w montażu. W odróżnieniu od zwykłej naklejki mata magnetyczna jest wielokrotnego użytku. Zakłada się ją w kilka sekund a zdejmuje kiedy chce, bez zostawiania śladów. Maty wykonywane są pod wymiar danej lodówki na indywidualne życzenie klienta.Podobnie jak naklejki maty magnetyczne spełniają funkcje zarówno dekoracyjne jak i praktyczne. Tuszują wszelkie zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dowolnie i wielokrotnie, w krótkim czasie, zmieniać wystrój kuchni i sprawić, że nabierze ona nowego życia.


Skontaktuj się z nami

 • Infolinia:
  +48 607 203 719
 • Godziny otwarcia:
  Pon. - Pt. 7:00 - 18:00 Sobota 8:00 - 14:00
 • Adres e-mail:
  biuro@druktur.net
 • Adres:
  Kaczki Średnie 71
  62-700 Turek
  Polska

Bądź na bieżąco